GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 8605684
nr 860 5684
VASE
"Parian", Gustafsberg, height: 31, wear, damages.
"Parian", Gustafsberg, höjd: 31
Condition: slitage, skador
400
SEK 100
Monday November 18 2013
at 19:25:05
18/11 15:51:15